KOZAKI DAMSKIE WZÓR 901

Kozaki damskie wykonane są ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym. Podszewki i wyściółki wykonane są z włókniny ocieplającej w kolorze czarnym. W kozakach zastosowano zamek błyskawiczny oraz gumę konfekcyjną w górnej części cholewki, umożliwiającądopasowanie obuwia do różnej tęgości łydki. Na spody zastosowano gumę skóropodobną typu „tuniskór” z obcasem z tworzywa oraz wierzchnikiem z poliuretanu. Kozaki montowane są systemem klejonym. Obuwie produkowane jest od numeru 35 do numeru 42 wg numeracji francuskiej.
KOZAKI DAMSKIE WZÓR 901KOZAKI DAMSKIE WZÓR 901

KOZAKI DAMSKIE WZÓR N628

Kozaki wykonane są ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym, typ oficerek. Cholewa dostosowana do różnego wymiaru łydek (regulacja górnej części cholewki). Obuwie ocieplane, spody z kauczuku termoplastycznego. Produkowane mogą być w rozmiarach od 36 do 41 wg numeracji francuskiej.
KOZAKI DAMSKIE WZÓR N628KOZAKI DAMSKIE WZÓR N628

PÓŁBUTY DAMSKIE WZÓR 915

Półbuty damskie wykonane są ze skór kozich licowych w kolorze czarnym z podszewką skórzaną świńską w kolorze beżowym. Obuwie wzuwane typu czółenko z niską pełną cholewką na całym obwodzie nieokrywającą podbicia. Półbuty montowane są systemem klejonym. Podeszwy zastosowane do obuwia wykonane są z kauczuku termoplastycznego TR, obcasy z tworzywa. Obuwie może być produkowane wg rozmiarów od numeru 35 do numeru 42 wg numeracji francuskiej.
PÓŁBUTY DAMSKIE WZÓR 915PÓŁBUTY DAMSKIE WZÓR 915

PÓŁBUTY DAMSKIE ( do spodni) WZÓR 936

Półbuty wykonane są ze skór bydlęcych z licem naturalnym w kolorze czarny, podszewki są ze skór świńskich licowych w kolorze beżowym. Obuwie wzuwane z niską, pełną cholewką nieokrywającą w pełni podbicia. Spody obuwia wykonane są z gumy skóropodobnej typu MIKROLIT. System montażu klejony. Obuwie może być produkowane od numeru 36 do numeru 41 wg numeracji francuskiej.
PÓŁBUTY DAMSKIE ( do spodni) WZÓR 936PÓŁBUTY DAMSKIE ( do spodni) WZÓR 936

PÓŁBUTY DAMSKIE GALOWE WZÓR 917

Półbuty damskie wykonane są ze skór kozich licowych w kolorze czarnym z podszewką świńską w kolorze beżowym. Obuwie wzuwane typu czółenko z niską pełną cholewką na całym obwodzie, nieokrywającą podbicia. Podeszwy z kauczuku termoplastycznego TR z obcasem tworzywowym. System montażu klejony. Obuwie może być produkowane w rozmiarach od numeru 35 do numeru 42 wg numeracji francuskiej.
PÓŁBUTY DAMSKIE GALOWE WZÓR 917PÓŁBUTY DAMSKIE GALOWE WZÓR 917