PÓŁBUTY GALOWE (LAKIER) WZÓR 918B

Półbuty galowe przeznaczone są do użytkowania całorocznego. Posiadają cholewkę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonaną ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym, lakierowanej. Podsuwki przyszew i obłożyn wykonane są ze skóry bydlęcej licowej podszewkowej w kolorze ciemnoszarym (grafit). Podeszwa wykonana jest z gumy skóropodobnej typu tuniskór. W obuwiu zastosowano system sznurowania na cztery pary dziurek. Obuwie montowane jest systemem klejonym. Półbuty produkowane są w tęgości średniej G w rozmiarach od numeru 24 do numeru 31 co ½ numeru wg numeracji metrycznej.
PÓŁBUTY GALOWE (LAKIER) WZÓR 918BPÓŁBUTY GALOWE (LAKIER) WZÓR 918B

PÓŁBUTY MĘSKIE SKÓRZANE WZÓR 579

Półbuty męskie wykonane są ze skór bydlęcych czarnych typu ”Anilina”. Cholewka jest typu derbowego. Podszewka i wyściółka wykonane są ze skór bydlęcych licowych podszewkowych. System sznurowania na cztery pary oczek. Podeszwa wykonana jest z kauczuku termoplastycznego o bardzo wysokich parametrach na poślizg i ścieralność. Obuwie może być produkowane od numeru 24 do numeru 31 co pół numeru wg numeracji metrycznej w tęgości średniej.
PÓŁBUTY MĘSKIE SKÓRZANE WZÓR 579PÓŁBUTY MĘSKIE SKÓRZANE WZÓR 579

PÓŁBUTY WYJŚCIOWE WZÓR 916B

Półbuty wyjściowe przeznaczone są do całorocznego użytkowania przez mężczyzn.. Półbuty posiadają cholewkę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonaną ze skóry bydlęcej w kolorze czarnym. W górnym brzegu cholewki zastosowano wypełnienie pianką PU. Podszewki przyszew i obłożyn wykonano ze skóry podszewkowej bydlęcej licowej w kolorze beżowym. Podeszwa wykonana jest z kauczuku termoplastycznego (TR). W obuwiu zastosowano system sznurowania na cztery pary dziurek. System montażu klejony. Produkcja w tęgości średniej G w rozmiarach od 24 do 31 co ½ numeru wg numeracji metrycznej.
PÓŁBUTY WYJŚCIOWE WZÓR 916BPÓŁBUTY WYJŚCIOWE WZÓR 916B

PÓŁBUTY GALOWE CZARNE WZÓR 918A

Półbuty galowe koloru czarnego przeznaczone są do użytkowania całorocznego przez żołnierzy służby zawodowej oraz inne służby mundurowe. Półbuty posiadają cholewę typu derbowego (obłożyny naszyte na przyszwę) wykonane ze skóry cielęcej w kolorze. Podszewki przyszew i obłożyn wykonano ze skóry bydlęcej podszewkowej. Podeszwa wykonana z gumy skóropodobnej typu tuniskór. W obuwiu zastosowano system sznurowania na trzy dziurki. System montażu klejony. Półbuty produkowane są w tęgości G w rozmiarach od 24 do 31 numeru wg numeracji metrycznej.
PÓŁBUTY GALOWE CZARNE WZÓR 918APÓŁBUTY GALOWE CZARNE WZÓR 918A

PÓŁBUTY MĘSKIE WYJŚCIOWE (WELUR) WZÓR 576

Półbuty męskie wykonane są ze skór bydlęcych welurowych czarnych. Cholewka jest typu derbowego. Podszewka i wyściółka wykonane są z skór bydlęcych licowych podszewkowych. System sznurowania na 4 pary oczek. Podeszwa wykonana jest z gumy skóropodobnej typu tuniskór. Mogą być produkowane wg numeracji francuskiej od numeru 39 do numeru 46 w tęgości średniej G.
PÓŁBUTY MĘSKIE WYJŚCIOWE (WELUR) WZÓR 576PÓŁBUTY MĘSKIE WYJŚCIOWE (WELUR) WZÓR 576