BOTKI ZIMOWE KOLORU CZARNEGO WZÓR 923

Cholewki typu okładowego wykonane z bukatu bydlęcego gładkiego czarnego, zamykane na zamek błyskawiczny. Podszewki obłożyn ze skór świńskich podszewkowych wybielanych. Podszewki przyszew i tylniki ze skór bydlęcych podszewkowych, naturalny kolor, prasowane. Wyściółka skóra bydlęca podszewkowa plus włóknina obuwiowa. System montażu klejony, zastosowane podeszwy z kauczuku termoplastycznego (TR). Produkcja w numeracji od 36 do 46 wg numeracji francuskiej.
BOTKI ZIMOWE KOLORU CZARNEGO WZÓR 923BOTKI ZIMOWE KOLORU CZARNEGO WZÓR 923

BUTY ZIMOWE WZÓR 840

Cholewka trzewika wzór 840 wykonana jest w kombinacji skóra bydlęca licowa czarna w połączeniu z materiałem typu CORDURA. System sznurowania trzy rodzaje haków, sznurowadła okrągłe o długości 225 cm. Kołnierz z materiału Cordura wypełniony pianką PU jeden raz przeszyty. Wyściółka trójwarstwowa o własnościach antybakteryjnych. Podszewka tkanina dystansowa w całym bucie wypełniona pianką poliuretanową. System montażu klejony z zastosowaniem podeszew z kauczuku termoplastycznego TR. Produkcja w numeracji od 36 do 47 wg numeracji francuskiej.
BUTY ZIMOWE WZÓR 840BUTY ZIMOWE WZÓR 840

TRZEWIK LETNI WZÓR 926 (u 3686)

Trzewiki letnie wykonane są ze skóry bydlęcej wodoodpornej w kolorze czarnym w połączeniu z tkaniną poliamidowa typu „CORDURA”. Podeszwa PU/Guma – olejoodporna. System montażu klejony. Wyściółki o dobrych właściwościach higienicznych. Trzewiki letnie produkowane są w tęgości średniej w rozmiarach, 23 – 31 co pół numeru wg. numeracji metrycznej.
TRZEWIK LETNI WZÓR 926 (u 3686)TRZEWIK LETNI WZÓR 926 (u 3686)

TRZEWIK MILITARNY WZÓR 919/M/AR

Obuwie wykonane jest ze skóry naturalnej, bydlęcej, czarnej, wodoodporne z materiałem typu „CORDURA”. Cholewka zakończone jest miękkim kołnierzem. Zastosowane podeszwy są gumowe, olejoodporne, z głębokim protektorem samo wyrzutnym błoto, o bardzo dobrych parametrach na ścieranie i poślizg. Zastosowany system montażu przeszywano-dublowano-klejony zabezpiecza bardzo dobre połączenie cholewki z podeszwą. Podpodeszwy i podsuwki wykonane są ze skóry naturalnej.
System sznurowania na haki i dziurki zabezpiecza szybkie sznurowanie i rozsznurowywanie (uwalnianie stopy).W obuwiu zastosowano wyściółki „AXON”, które są antybakteryjne i antygrzybiczne. Zakres produkcji w numeracji od 23 do 32 wg numeracji metrycznej.
TRZEWIK MILITARNY WZÓR 919/M/ARTRZEWIK MILITARNY WZÓR 919/M/AR

TRZEWIKI ROBOCZE WZÓR 927A

Trzewiki robocze przeznaczone są do całorocznego użytkowania. Cholewka wykonana jest ze skóry bydlęcej wodoodpornej. Podszewka jest tylko pod przyszwą. System montażu trzewików jest przeszywano-dublowano-klejony z zastosowaniem na podpodeszwę i podsuwkę skór naturalnych bydlęcych podpodeszwowych oraz spodu gumowego wykonanego z gumy olejoodpornej. Obuwie wyposażone jest w wyściółkę ze skóry naturalnej bydlęcej i wkładkę polietylenową ażurową. Produkcja może być od numeru 23 do numeru 32 co pół numeru wg numeracji metrycznej.
TRZEWIKI ROBOCZE WZÓR 927ATRZEWIKI ROBOCZE WZÓR 927A

TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 927B

Wierzchy cholewki wykonane są ze skóry bydlęcej wodoodpornej w kolorze czarnym. Podszewka jest tylko pod przyszwą. Podpodeszwa, podsuwka wykonane są ze skór naturalnych bydlęcych garbowanych roślinnie. System montażu przeszywano-dublowano-klejony z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych, z bardzo dobrymi własnościami na ścieranie i poślizg. W obuwiu zastosowano podnosek stalowy – ochrona palców. Sznurowanie trzewika jest na sześć par oczek. Wyściółka jest antygrzybiczna i antybakteryjna. Produkcja może być w numeracji od numeru 23 do numeru 33 wg numeracji metrycznej.
TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 927BTRZEWIK ROBOCZY WZÓR 927B

TRZEWIK TRAKINGOWY WZÓR 800B

Trzewik wykonany z materiału naturalnego – skóra bydlęca CRUZY HORSE. Kołnierz i miech języka wykonany z materiału poliamidowego CORDURA. Podszewka z tkaniny dystansowej. Wypełnienie kołnierza i języka pianką PU (poliuretanowa). Wyściółki antybakteryjne i antygrzybiczne. Podpodeszwy wykonane są ze skóry naturalnej podpodeszwowej. System montażu klejony z zastosowaniem spodów z kauczuku termoplastycznego z jednoczesnym przyszyciem bocznych podeszew do cholewki. Produkcja może być realizowana w numeracji od numeru 36 do numeru 47 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK TRAKINGOWY WZÓR 800BTRZEWIK TRAKINGOWY WZÓR 800B

TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825A

Trzewik roboczy wykonany jest ze skór naturalnych bydlęcych wodoodpornych w wersji bezpodszewkowej. Jedynie podszewka występuje pod przyszwą z materiałów naturalnych. Trzewik nadbudowany jest opinaczem zapinanym na duże sprzączki, natomiast podstawowa część buta sznurowana jest na sześć par dziurek. Język jest typu miechowego, co zabezpiecza przed dostaniem się do wnętrza buta materiałów sypkich i płynnych. Montaż obuwia jest systemem klejonym z zastosowaniem spodów TR olejoodpornych. Podpodeszwa jest z materiału antyprzebiciowego. Wyściółki antygrzybiczne i antybakteryjne. Trzewiki produkowane są w numeracji 36 do 48 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825

TRZEWIK ZIMOWY WZÓR 933

Przeznaczone są do użytkowania w okresie zimowym. Wykonane są ze skóry bydlęcej licowej wodoodpornej w kolorze czarnym. W obuwiu zastosowano podszewkę trójwarstwowy układ: dzianina dystansowa poliamidowa, paroprzepuszczalna membrana laminowana z dzianiną poliamidową. Obuwie montowane jest systemem bezpośredniego wtrysku podsuwek poliuretanowych z podeszwą gumową(PU/Guma). Podeszwa jest olejoodporna. Obuwie antyelektrostatyczne. W obuwiu zastosowana jest wkładka EVA bardzo dobre zabezpieczenie od przenikania zimna od podeszwy. Obuwie produkowane jest w tęgości średniej w rozmiarach 24 -31 co pół numeru wg. numeracji metrycznej.
TRZEWIK ZIMOWY WZÓR 933TRZEWIK ZIMOWY WZÓR 933

TRZEWIKI WYJŚCIOWE ZIMOWE-BOTKI WZÓR 938

Trzewiki wyjściowe zimowe przeznaczone są do użytkowania w okresie jesienno-zimowych. W trzewikach zastosowano cholewkę typu derbowgo (obłożyny naszyte na przyszwę) okrywającą całą stopę i obejmująca kostki. Wierzch wykonany jest ze skór bydlęcych licowych w kolorze czarnym. Podszewka z włókniny ocieplającej poliestrowej w kolorze czarnym. Podeszwy wykonane są z kauczuku termoplastycznego o bardzo dobrych parametrach na ścieranie i poślizg. W obuwiu zastosowano system sznurowania na pięć par oczek oraz zapięcie na zamek błyskawiczny po wewnętrznej stronie cholewki. System montażu klejony. Obuwie może być produkowane w rozmiarach od numeru 37 do numeru 48 wg numeracji francuskiej w tęgości średniej.
TRZEWIKI WYJŚCIOWE ZIMOWE-BOTKI WZÓR 938TRZEWIKI WYJŚCIOWE ZIMOWE-BOTKI WZÓR 938

TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825

Trzewik roboczy wykonany jest ze skór naturalnych bydlęcych wodoodpornych w wersji bezpodszewkowej. Jedynie podszewka występuje pod przyszwą z materiałów naturalnych. Trzewik nadbudowany jest opinaczem zapinanym na duże sprzączki, natomiast podstawowa część buta sznurowana jest na sześć par dziurek. Język jest typu miechowego, co zabezpiecza przed dostaniem się do wnętrza buta materiałów sypkich i płynnych. Montaż obuwia jest systemem przeszywano-dublowano-klejonym z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych o bardzo dobrych własnościach antypoślizgowych i na ścieranie. Wyściółki są antygrzybiczne i antybakteryjne. Trzewiki produkowane są w numeracji metrycznej. W trzewiku zastosowano podnosek stalowy ochraniający palca.
TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825TRZEWIK ROBOCZY WZÓR 825

TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613

Trzewik TROPIC wykonany jest ze skóry bydlęcej welurowej wodoodpornej w kombinacji z tkaniną typu MORO. Podszewka jest naturalna typu Corlom. Zarówno podszewka jak i tkanina typu MORO laminowane są pianką poliuretanową. System sznurowania jest mieszany tzn. dolna część cholewki sznurowana jest na oczka, a górna na haki. System montażu klejony. Podpodeszwa typu Texon. Wyściółka ze skóry naturalnej lub włókniny obuwiowej. Podpodeszwy z kauczuku termoplastycznego dwukolorowe (dwumateriałowe). Produkcja w numeracji od numeru 36 do numeru 47 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613

TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613C

Trzewiki przeznaczone są do użytkowania w strefach gorących. Obuwie typu trzewik w kolorze beżowym z podwyższoną cholewką z zastosowaniem języka miechowego z wierzchem ze skór bydlęcych welurowych w połączeniu z materiałem typu CORDURA. Obuwie montowane systemem klejonym na spodach z kauczuku termoplastycznego o wysokich parametrach w zakresie zginania i ścierania oraz odpornych na oleje i smary. Ponadto w celu zwiększenia wytrzymałości połączenia spodu z wierzchem – podeszwa jest przyszyta do cholewki. W rozwiązaniu konstrukcyjnym cholewki zastosowano system sznurowania na oczka z dwoma hakami zamkniętymi. Zastosowana wyściółka ma własności antybakteryjne i antygrzybiczne. Trzewiki mogą być produkowane w rozmiarach od numeru 39 do 48 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613CTRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 613C

TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 914AR-1

Trzewiki przeznaczone są do użytkowania w strefach gorących. Obuwie typu trzewik w kolorze beżowym z podwyższoną cholewką z zastosowaniem języka miechowego z wierzchem ze skór bydlęcych welurowych w połączeniu z materiałem typu CORDURA. Obuwie montowane systemem klejonym na spodach z kauczuku termoplastycznego o wysokich parametrach w zakresie zginania i ścierania oraz odpornych na oleje i smary. Ponadto w celu zwiększenia wytrzymałości połączenia spodu z wierzchem – podeszwa jest przyszyta do cholewki. W rozwiązaniu konstrukcyjnym cholewki zastosowano system sznurowania na oczka z dwoma hakami zamkniętymi. Zastosowana wyściółka ma własności antybakteryjne i antygrzybiczne. Trzewiki mogą być produkowane w rozmiarach od numeru 39 do 48 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 914AR-1TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 914AR-1TRZEWIK TYPU TROPIC WZÓR 914AR-1

TRZEWIKI TYPU TROPIC WZÓR 613A

Trzewik wykonany jest ze skór bydlęcych welurowych wodoodpornych w połączeniu z tkaniną typu MORO. Podszewka z materiałów naturalnych Corlom. Tkanina na wierzchy i podszewka laminowane są pianką poliuretanową. Język półmiechowy wypełniony pianką PU (poliuretanową) zabezpiecza przed dostaniem się do środka buta wody i innych sypkich stałych materiałów. Sznurowanie kombinowane: dół cholewki sznurowany na oczka, góra na haki. Wyściółka ze skóry naturalnej plus wkładka polietylenowa ażurowa. Podpodeszwa i podsuwka wykonane ze skór naturalnych. System montażu przeszywano-dublowano-klejony z zastosowaniem podeszew gumowych o dobrych własnościach na ścieranie i poślizg. Produkowany jest w numeracji od 23 do 31 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIKI TYPU TROPIC WZÓR 613ATRZEWIKI TYPU TROPIC WZÓR 613A

TRZEWIK POLOWY WZÓR 991

Trzewik polowy przeznaczony jest do całorocznego użytkowania. Wykonany jest ze skóry naturalnej bydlęcej wodoodpornej w połączeniu z materiałem poliamidowym typu CORDURA, również wodoodpornym. Cholewka jest wysoko sznurowana sznurowadłami o przekroju okrągłym z rdzeniem syntetycznym. Sznurowadło prowadzone jest przez 5 par uchwytów obuwiowych zamkniętych i 2 pary uchwytów otwartych. Zakończenie cholewki kołnierzem wypełnionym pianką poliuretanową powoduje, że stopa w bardzo stabilny sposób utrzymana jest w bucie. Język typu półmiechowego zabezpiecza wlewanie się płynów do buta i przedostawanie się materiałów sypkich. Podszewka wewnątrz całego buta wykonana jest z membrany o znakomitych parametrach użytkowych – wodoszczelności i oddychalności. Podpodeszwy wykonane mogą być ze skór naturalnych lub materiału antyprzebiciowego. Podeszwa wykonana jest z kauczuku termoplastycznego, odporna na oleje i paliwa. Wyściółka jest antygrzybiczna i antybakteryjna. Produkcja może być realizowana w numeracji od 39 do 47 wg numeracji francuskiej.
TRZEWIK POLOWY WZÓR 991TRZEWIK POLOWY WZÓR 991

TRZEWIKI POLOWE WZÓR 919

Trzewik desantowca przeznaczony jest do całorocznego użytkowania. Wykonany jest w kombinacji: skóra bydlęca wodoodporna z tkaniną poliamidową typu CORDURA w kolorze czarnym. Cholewka jest wysoko sznurowana sznurowadłami o przekroju okrągłym z rdzeniem syntetycznym prowadzonymi przez uchwyty obuwnicze metalowe oksydowane. Cholewka zakończona jest kołnierzem z CORDURY wypełnionym pianką poliuretanową. Język wykonany z CORDURY typu półmiechowego, co zabezpiecza przed dostaniem się materiałów sypkich i płynnych do wnętrza buta. System montażu przeszywano-klejono-dublowany z zastosowaniem podeszew gumowych olejoodpornych. Produkcja może być od nr 23 do nr 32 co pół numeru wg numeracji metrycznej.
TRZEWIK POLOWY WZÓR 919TRZEWIK POLOWY WZÓR 919TRZEWIK POLOWY WZÓR 919